Dvacátý druhý Papírový den

Spolek rodičů V Remízku pořádá ve středu 5. 2. 2020 od 7:15 – 8:00 hodin dvacátý PAPÍROVÝ DEN.

PAPÍROVÝ DEN je soutěž ve sběru papíru pro všechny třídy FZŠ a MŠ Barrandov II. Děti mohou odevzdávat svázané balíky sběrového papíru v uvedený den ráno před začátkem vyučování. Sběr bude probíhat U RAMPY JÍDELNY. Děti odevzdají balíky označené popiskou se jménem dítěte a třídou, kterou dítě navštěvuje. Po převážení odevzdaného papíru bude na popisky dopsána váha odevzdaného papíru, jednotlivá data se sečtou a bude vyhodnocena nejlepší třída. Tři nejlepší třídy budou odměněny dortíky. Na všechny třídy, které překonají hranici 200 kg, bude čekat drobná sladká odměna (pokud se chcete zapojit a pomoci sladké odměny pro děti napéct, ozvěte se mi, prosím).

Odevzdávat je možné pouze papír, který sběrny vykupují. Je to kancelářský papír, novinový papír, časopisy a letáky. Sběr nesmí obsahovat např. obálky s okénky, znečištěný nebo vlhký papír, kartóny ani knihy.

Máte-li možnost nám pomoci a ulevit ranní dopravě před školou, můžete odvézt papír do sběrny po vlastní ose – viz příloha s návodem. (Uvedené výkupní ceny jsou platné k dnešnímu dni.) V den sběru mi pak pouze dodáte obálku s penězi a fakturou/dodejkou. Obálku označte jménem dítěte a třídou. Vše bude třídě započítáno. Děkujeme!

Výtěžek z akce bude použit na plánované aktivity Spolku rodičů V Remízku.

S pozdravem

Veronika Kyzlíková

Ke stažení

Vlastní odvoz papíru do sběrny – manuál (pdf)