3.6.2026 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky ze tříd Berušek, Veverek a Ježků.
Pro děti byl připraven program Vandy a Standy. Společně jsme popřáli budoucím školákům mnoho úspěchů, radosti a nových kamarádů v základní škole. Nechyběly ani drobné dárky a slavnostní atmosféra, která podtrhla význam tohoto výjimečného dne.
Fotografie zde.











