Letošní Den dětí jsme si v naší mateřské škole užili opravdu naplno.
Velkou radost nám přineslo slavnostní otevření nového herního prvku na školní zahradě, který si děti hned s nadšením vyzkoušely.
Smích, pohyb a dobrá nálada provázely celé dopoledne.
Na děti čekalo také sladké osvěžení v podobě nanuku, který přišel v teplém počasí všem vhod.











