19.5.2026 se naše oslava Dne dětí se opravdu povedla…
Odpoledne plné smíchu, tance a dobré nálady si užily děti, rodiče i paní učitelky.
O zábavný program se postaral klaun Cucíno, který děti rozesmál, roztančil a pořádně zaměstnal nejrůznějšími lumpárnami. Nechyběla ani sladká cukrová vata, po které byly během chvilky růžové pusy i nosy.
Velkou radost přinesla také tombola plná krásných cen. Děkujeme všem rodičům i dětem za báječnou atmosféru a společně strávené odpoledne.
Fotografie najdete zde!











