Potěšilo nás

2018/2019

PRÁZDNINOVÉ TÁBORY – poděkování

  • pobytový tábor Mix aktivit

Dobrý den a velké poděkování všem, kteří se na chodu tábora podíleli!

Naše zpětná vazba je pouze pozitivní – pro Kristýnku to byl první tábor, o to víc jsme s manželem šťastni, že dorazila spokojená, plna zážitků a úplně nadšená! Líbila se jí hlavně ‚bojovka‘, výlety a pejskové 🙂 Z jejího vyprávění jsem pochopila, že vedete tábor tak jako jsme to kdysi zažili my, rodiče, plný různých aktivit, plnění úkolů apod. Mně se na vyprávění líbila různorodost aktivit a to, že celý tábor byl zaměřený na jedno téma (Muhu). Kristýnka chce rozhodně jet i příští rok tak s ní, prosím, počítejte 🙂 Za mne tedy tábor určitě splnil svůj účel! Navíc bylo příjemné přečíst si od Vás každý večer zprávu co jste s dětmi dělali, případně prohlédnout si pár fotek.

Ještě jednou velké díky všem a pokud bychom si mohli někde stáhnout další fotky z tábora, dejte prosím vědět. Děkuji.

S přáním krásných prázdnin,
Petra Bartošová a Kristýnka

 

  • příměstský tábor V Pohybu I.
Pěkný večer,
 rádi bychom Vám poděkovali za úžasný program, který jste dětem připravili. Dcera každý den chodila domů doslova nadšená.
 Moc děkujeme a příští rok se určitě opět rádi přihlásíme.
 S pozdravem
 Lilian Voříšková
 
  • příměstský tábor V Pohybu II.
Dobrý den,
děkujeme za pěkné tři dny. Děti si to opravdu užily, už po cestě domů každý den nadšeně vyprávěly. Držím palce, ať vám přeje počasí i na další týdny.
Doufám, že i příští rok budete v příměstských táborech pokračovat.
Přeji krásné léto!
Petra Roďomová
 
 
 

 

Velikonoční pomlázkování – Poděkování

  • I letos jsme pomáhali s výrobky pro Občanské sdružení V Remízku. Velikonoční trhy probíhaly 16. a 17. 3. 2016 na nádvoří naší školy. Jsme moc rádi za opětovnou spolupráci a už teď přemýšlíme, co vytvoříme příště 🙂

Vánoční pečení – Poděkování

  • Občanské sdružení uspořádalo 4. ročník vánočních trhů sperníkové chaloupky názvem Vánoční pečení s Občanským sdružením, které se konalo 2. a 3. 12. 2015 v prostorách školy. My jsme se na tomto projektu velice rádi podíleli a těšíme se na příští spolupráce 🙂

 

Zažít Barrandov jinak – Poděkování

  • Ve spolupráci s Občanským sdružením jsme se podíleli na prvním ročníku Zažít Barrandov jinak. A společně s ostatními jsme přispěli k oživení opomenutého koutu Barrandova. Naše voňavé perníčky zdobené podzimními barvami udělaly radost nejen dětem, které si přišly pochutnat, ale i nám že chutnaly a všechny se prodaly.

Výstava Lidice – Poděkování

  • Ve školním roce 2014/2015 jsme se zúčastnili 4. ročníku výstavy zájmové činnosti ve školních družinách. Patronem akce byl Vzdělávací institut Středočeského kraje.Prezentaci výtvarných a zájmových činností jste si mohli prohlédnout v krásném prostředí Lidického památníku. Naše společná práce byla oceněna i milým dopisem od Anny Holeyšovské (metodička pro práci vychovatelek ŠD a ŠK).